Ürünlerimiz

KAZANCI HUKUK KAYNAKLARI BASIM YAYIM A.Ş. Tarafından Hazırlanan  
KHYK-Juristictio İçtihat ve Mevzuat Programı

Kazancı Hukuk Kaynakları Basım Yayım A.Ş. tarafından hazırlanan programda içerik, emsal programlarda olduğu gibi içtihat ve mevzuatlardan oluşmasının yanı sıra diğer hiçbir programda olmayan dijital kitap çeşitleri ile doktrinel bilgileri de içermektedir. 

Online bir sistem üzerinden çalışan ve her gün güncellenen  programın özellikle Mevzuat bölümü ve ilişkilendirmeleri uzun ve profesyonel bir çalışmanın ürünüdür.

Yargı Kararları, Avukat Faruk Kazancı eşliğinde hazırlanan ve 61 Yıldır yayın hayatını sürdüren İlmi ve Kazai İçtihatlar Dergisi prensiplerinde itina ile başlıklandırılıp kavramlarına ayrılmış, ilgili kanun maddelerine atıfta bulunacak şekilde tasarlanmıştır.  İlmi Kazai İçtihatlar Dergisi içeriği ve haricindeki yüzbinlerce kararın da yer aldığı program şimdi Meşe Yazılım işbirliğiyle sizlere ulaşmaktadır.  

ÖNEMLİ NOT:
Diğer Kazancı Firması ile Doğacak İltibas ve Karışıklığın Giderilmesi Amacı İle Sayın Avukat Faruk Kazancı Bey’in açıklamalarını aşağıda yorumlarınıza sunuyoruz.

“ KAZANCI HUKUK ” ibaresi,  arasına başka bir kelime almadan,
“ KAZANCI HUKUK KAYNAKLARI BASIM YAYIM A.Ş.”  ( 31.10.1984 Tescil ve İlanlı)
“ KAZANCI HUKUK YAZILIM TİCARET LTD.ŞTİ.”  ( 14.01.2009 Tescil ve İlanlı )
“ KAZANCI HUKUK YAYIMEVİ Sadi Han Kazancı – Emre Kazancı” ( 07.11.2002 )
“ KAZANCI HUKUK YARGI KARARLARI – Juristictio MEVZUAT (khyk-J)” (14.01.2009 )
“ SADİ HAN KAZANCI KAZANCI HUKUK “ ( Marka Tescil Tarihi 24.11.2008 )             
“ www.kazancihukuk.com”
      
Şahsen, şirketlerimiz ve firmamız tarafından, 31 SENEDİR BİLFİİL, ticaret ünvanı, marka ve elektronik adres olarak, kullanılmaktadır. 

ŞİRKETLERİMİZİN, FİRMAMIZIN, TİCARET ÜNVANLARI VE MARKAMIZIN ve  ELEKTRONİK ADRESİMİZİN BENZERLERİ MEVCUT OLUP; 
Benzeri, diğer şirket, firma, program, web hizmeti, marka ve elektronik adreslerle hiçbir ilgi ve bağımız bulunmamaktadır.

Hukuk Kamu Oyuna Saygılarımla Duyururum

AVUKAT FARUK KAZANCI